Prohlášení o Ochraně osobních údajů

Vážení uživatelé našich webových stránek,

věnujte prosím čas přečtení informací o ochraně osobních údajů. Dovolujeme si vás informovat, že provozovatelem těchto webových stránek je společnost CAPRA Restaurant s.r.o., Mírové náměstí 12/4, Litoměřice-Město, 412 01 Litoměřice, Česká republika, IČ: 06770053, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 40957 (dále jen „společnost CAPRA Restaurant s.r.o.“).

Vaší návštěvou webových stránek www.capra.cz (dále jen „stránky“) potvrzujete svůj souhlas s níže uvedenými podmínkami jejich užívání a se zásadami a pravidly ochrany osobních údajů a soukromí stanovenými společností CAPRA Restaurant s.r.o.

Proč shromažďujeme informace?

Informace jsou shromažďovány s cílem usnadnit proces rezervace mezi zákazníkem a poskytovatelem restauračních služeb, společností CAPRA Restaurant s.r.o. Zároveň se vám snažíme maximálně usnadnit používání webových stránek a zvýšit uživatelský komfort. Soubory cookies nám umožňují analyzovat návštěvnost webových stránek a lépe cílit reklamu. Věnujeme maximální péči k zabezpečení těchto informací.

K jakým účelům shromažďujeme informace?

  • Průběh nebo podpora činnosti rezervačního procesu.
  • Statistické používání systému k jeho možnému vylepšení.
  • Analýza návštěvnosti a remarketing.
  • Není žádné jiné použití shromážděných informací, především informace nejsou nikdy předány bez souhlasu třetím stranám.

Kdo má přístup k některým nebo všem shromážděným informacím?

  • Poskytovatel ubytovacích služeb, u něhož se bude realizovat vaše rezervace.
  • Poskytovatel webových stránek.

Poskytovatel rezervačního systému společnost Restu s.r.o.  se sídlem Praha 5 – Hlubočepy, V bokách III 257/5, PSČ 152 00, Česká republika, IČ: 28993063. Společnost Restu s.r.o. poskytuje společnosti CAPRA Restaurant s.r.o. online rezervační a systém.

Jaký přístup garantujeme našim návštěvníkům ke shromážděným informacím, které se jich týkají?

Soukromí a důvěrnost uživatelských informací je důležité. Zavázali jsme se k zachování soukromí a zabezpečení vašich uživatelských informací.

Přístup ke všem shromážděným informacím je vám, uživatelům našich webových stránek, umožněn kdykoliv na požádání.

Pokud jste přesvědčeni, že naše webové stránky nebo systémy shromáždily nesprávné informace, nebo chcete jakékoliv informace rozporovat, nebo smazat, prosíme, kontaktujte nás na e-mailové adrese: info@capra.cz.

Zabezpečené rezervace

Jestliže se rozhodnete vytvořit online rezervaci na stránkách, budete odkázáni na rezervační rozhraní a rezervační systém poskytnutý společností Restu s.r.o. Všechny informace zaslané do těchto stránek jsou v SSL relaci, šifrované a chráněné před prozrazením třetím stranám.

Kontakty
Mírové náměstí 12/4, 412 01 Litoměřice
Mob: (+420) 731 434 252
E-mail: rezervace@capra.cz
Kde nás najdete

Ukázat na mapě
GPS: 50.5334533N, 14.1320028E

stravenky-footer
Otevírací doba

Obědy: PO - PÁ | 11:00 - 16:00
Snídaně: PO - NE | 07:00 - 11:00
Večeře: PÁ  | 18:00 - 23:00

Poslední objednávka z kuchyně je vždy hodinu před koncem otevírací doby.

Sledujte nás
VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA  © 2018 - 2022 CREATED BY